ORGOVÁNOVÁ ULICA

PREDANÉ

KDE TO JE?INFORMÁCIE O LOKALITE

Obec Rovinka sa nachádza v juhozápadnej časti Slovenska na Podunajskej rovine (súčasť Podunajskej nížiny), cca. 15 km JV od centra Bratislavy a cca. 12 km SV od centra mesta Šamorín, pozdĺž cesty I. triedy č.63 smer Bratislava – Komárno. Má rozlohu 8,85 km2 a priemerná nadmorská výška obce je 132 m.n.m.

Z hľadiska územnosprávneho členenia patrí obec Rovinka do okresu Senec (SC) a do Bratislavského samosprávneho kraja (BSK). Má 2694 (prihlásených) obyvateľov (stav k 31.12.2012). Ide o vidiecky typ sídla pozdĺž hlavnej dopravnej komunikácie.

Do územia obce čiastočne zasahuje chránená krajinná oblasť (CHKO) Dunajské Luhy, v katastri obce sa nachádza Prírodná rezervácia Topoľové hony. V obci sa nachádza chránený strom – “Novolipnický platan” (platan javorolistý), ktorého vek sa odhaduje na viac ako 200 rokov. Popri obci vedie “stará” protipovodňová hrádza “Hornožitnoostrovná hrádza” patriaca povodiu Dunaja. V katastri obce sa nachádzajú 2 štrkové jazerá – Malé jazero Rovinka (rozloha cca. 10ha) a Veľké jazero Rovinka (60 ha). Popri veľkom štrkovisku vyrástli záhradkárske osady, ktorých majitelia ale i viacerí občania a návštevníci využívajú vody jazera na kúpanie a člnkovanie.

Podunajská rovina, na ktorej leží obec, je najteplejšou a najsuchšou oblasťou Slovenska. Má najviac slnečného svitu a je aj najveternejšou rovinnou oblasťou u nás. Vyznačuje sa krátkymi zimami a priemerný počet dní so snehovou pokrývkou je okolo 35 dní. Celkové priemerné ročné zrážky za posledné desaťročie boli 350 až 500 mm. Letné teploty sú do 35 ºC.

AKO TO BUDE VYZERAŤ?VIZUALIZÁCIE

O ČO IDE?INFORMÁCIE O PROJEKTE

Vážený záujemca,

aktuálne zahajujeme predaj bytov v luxusnej novostavbe rodinného domu s tromi bytovými jednotkami.

BYT č.1

Cena bytu č.1 (predný) je 124 500 EUR s DPH, vlastníctvo je firemné teda pre platcov je možnosť odrátať DPH.

BYT č.2

Cena bytu č.2 (zadný ľavý) je 125 500 EUR s DPH, vlastníctvo je firemné teda pre platcov je možnosť odrátať DPH.

BYT č.3

Cena bytu č.3 (zadný pravý) je 125 500 EUR s DPH, vlastníctvo je firemné teda pre platcov je možnosť odrátať DPH.

Dom sa stavia z klasických materiálov betón, tehla 30cm Porotherm P+D, tehla medzi bytmi je Porotherm Akustik – teda sa byty nebudú navzájom rušiť hlukom. Okenné výplne sú plastové 6 komorové okná s trojsklom, hodnota (U) celého okna je priemerne 0,9, okna sú osadené sklom s modrým nádychom a zrkadlovou úpravou z vonkajšej strany. Byt č. 1 má záhradu o veľkosti cca 100 m2 ( upresníme po zameraní objektu ), byt č. 2 má záhradu o veľkosti cca 117 m2 ( upresníme po zameraní objektu ) a byt č. 3 ma záhradu o veľkosti cca 119 m2 ( upresníme po zameraní objektu ), čo vo všetkých prípadoch poskytuje dostatok priestoru na relax.

V každom byte je navrhnutá veľkorysá výmera 106 m2:

– na prízemí bytu sa nachádza veľká vstupná hala ( 7,42 m2 ), schodisko ( 3,21 m2 ) WC s kúpeľňou / pracovná ( 3,5 m2 ), denná časť – obývačka, kuchyňa a jedáleň ( spolu 38,1 m2 ) je spojená presklenými dverami s terasou a záhradou.

– na poschodí sa nachádza schodisko + chodba ( 6,03 m2 ) veľká kúpeľňa ( 8,3 m2 ) so sprchovacím kútom, dvoma umývadlami a takisto aj s vaňou, ďalej dve detské izby ( každá 11,3 m2 ) šatník o veľkosti ( 2,43 m2 ) a spálňa rodičov ( 13,8 m2 ) s balkónom ( 4 m2 ).

Fasáda domu bude kombinácia bielej farby s farebným odtieňom, na balkónoch bude použité kovové zábradlie.

Samozrejmosťou je, že v cene sú aj parkovacie státia, dve pre každý byt.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 797 000 prípadne emailom mamzaujem@dobredomy.sk.

Dom sa začal realizovať 07/2015, ukončený bude 12/2015.

Podľa našich klientov z už postavených domov zabudnete, že ste v byte a budete sa cítiť ako v dome….